2. Förfarande
Förfarande
Titel: AI-funktionalitet inom Bild och Funktion med plattformsspecifika varor och tjänster
Beskrivning: AI-funktionalitet inom Bild och Funktion med plattformsspecifika varor och tjänster
Intern identifierare: ASN 2025-3197
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48320000 Programvara för ritning och bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000