643866-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – Elmaterial och ljuskällor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElmaterial och ljuskällor
BeskrivningUpphandlingen omfattar löpande avrop av elmaterial och ljuskällor. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare2025-00406
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelA - Elmaterial
BeskrivningElmaterial
Intern identifierare1869058-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelB - Ljuskällor
BeskrivningLjuskällor
Intern identifierare1869059-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGenerell del
BeskrivningElmaterial och ljuskällor
Intern identifierare1829366-2