643918-2023 - ResultatSverige-Lund: Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokal för Reproduktionsmedicinskt centrum samt Logopedmottagning
Referensnummer: 2019-FA000292
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skåne söker lokaler för Reproduktionsmedicinskt Center (RMC) och Logopedmottagning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen