2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyckelskåp med digital identifiering
Beskrivning: AB Bostaden efterfrågar en lösning för säker förvaring och hantering av fysiska nycklar. Det ska finnas möjlighet att hämta och lämna utvalda nycklar via ett integrerat digitalt system för Bostadens entreprenörer, leverantörer och personal. Tre gamla uttjänta skåp av fabrikatet Ecos ska av leverantören monteras ned och forslas bort för återvinning eller återbruk. De nycklar som funnits i dessa skåp ska i rätt ordning flyttas över till nya förvaringsenheter som installeras av leverantören.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44421600 Värdeförvaringsskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122852:Lot:1