Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
ROT-projekt Brogården SÄBO
Referensnummer: UH-2023-85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem
II.1.4.
Kort beskrivning
ROT-projekt
Brogården SÄBO
Sunne kommun
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 80 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem, 45215212 Byggnation av ålderdomshem, 45215213 Byggnation av vårdhem, 45215214 Byggnation av hem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen