644184-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sanitets- och värmematerial – VVS-material
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVVS-material
BeskrivningVVS-material
Intern identifierareUPPH2026-00313
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44115200 Sanitets- och värmematerial
Ytterligare klassificering (cpv): 44115210 Sanitetsmaterial, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44164300 Rörmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000