Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inomhusskyltar
Referensnummer: UH-2018-223
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44423400 Skyltar och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ett ramavtal gällande leveranser av inomhusskyltar till Norrköpings kommuns utbildningslokaler i drygt 25-30 st skolor. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Ytterligare information om Upphandlingscenter och vår verksamhet finns på www.upphandlingscenter.se.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44423400 Skyltar och liknande föremål, 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen