2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tömning av rännstensbrunnar, spolning och filmning av ledningar mm.
Beskrivning: Habo kommun inbjuder härmed intresserade leverantörer att lämna anbud avseende utförandet av slamsugning av samtliga rännstensbrunnar samt spolning och filmning av ledningsnätet inom kommunens geografiska område.
Intern identifierare: 25/45
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000