2. Förfarande
Förfarande
Titel: Socialt boende med stöd för vuxna (från 21 år) 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: Socialt boende med stöd för vuxna (från 21 år) 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
Intern identifierare: 22/3
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokumentet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85312000 Socialvård utan inkvartering, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000