See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plastikkirurgi
Beskrivning: Denna upphandling avser tjänster för plastikkirurgi åtgärder.
Intern identifierare: UPPH2025-00112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111100 Kirurgisk sjukhusvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000