Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Maskindiskmedel till storkök
Referensnummer: 2020-115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39831210 Maskindiskmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunerna Essunga, Grästorp, Lidköping, Skara, Götene och Vara inbjuder er att lämna anbud på upphandling gällande maskindiskmedel, torkmedel och rengöringsmedel.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 2021-05-07 23:59
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39830000 Rengöringsmedel, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kommunerna Essunga, Grästorp, Lidköping, Skara, Götene och Vara inbjuder er att lämna anbud upphandling gällande maskindiskmedel, torkmedel och rengöringsmedel.