644609-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Konsulttjänster för Bygg-, El-, VVS-konsult
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för Bygg-, El-, VVS-konsult
BeskrivningDenna förfrågan avser ramavtal för: • Byggnadskonstruktör/Byggkonsult • El konsult • VVS konsult
Föregående meddelande250749-2023
Intern identifierare23/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (samtliga anbudsområden)
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelByggkonstruktör
BeskrivningDenna förfrågan avser ramavtal för: • Byggnadskonstruktör/Byggkonsult
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelEl konsult
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelVVS konsult
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelGenerell del