644721-2023 - ResultatSverige-Örebro: Skannrar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av skanner med underhåll och serviceavtal
Referensnummer: 22RS707
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38520000 Skannrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av två stycken höghastighetsskanner för dokument samt serviceavtal för dessa i 3 år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30124500 Skannertillbehör, 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen