2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedel på rekvisition 2024
Beskrivning: Upphandling av läkemedel på rekvisition för Region Sörmland, Folktandvården Sörmland AB, Region Värmland och Region Örebro län.
Intern identifierare: IN-IN24-0347
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Läkemedel på rekvisition 2023