2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Grus, sand, jord och krossprodukter
Beskrivning: Nynäshamns kommun avser att upphandla ramavtal på grus, sand, jord och krossprodukter samt provtagning av massor.
Intern identifierare: KS/2025/0408/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast, 14212200 Stenmaterial, 14212210 Blandning av grus och sand, 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 45232470 Avfallsdepå, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000