64488-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Kommunikationshjälpmedel och separat ögonstyrning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationshjälpmedel och separat ögonstyrning
BeskrivningKommunikationshjälpmedel och separat ögonstyrning
Föregående meddelande012928-2023
Intern identifierare2023-O002636
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000