2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gränsmarkering
Beskrivning: Ramavtal - Gränsmarkering av skyddad natur, så som naturreservat, djurskyddsområde mm.
Intern identifierare: 512-3395-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000