645089-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Resor dagverksamhet för äldre
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResor dagverksamhet för äldre
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierareKS 2024/8478 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt