2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sociala Medier Automatiserat
Beskrivning: Syftet med denna upphandling är att teckna avtal för en automatiserad tjänst för sociala medier. Tjänsten ska vara ett verktyg eller en plattform som stödjer organisationens behov av att effektivt hantera närvaro i sociala medier.
Intern identifierare: LTU-3819-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79341400 Reklamkampanjer
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Sociala Medier Automatiserat