645272-2021 - ÄndringSverige-Örebro: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El-material och ljuskällor 2022
Referensnummer: Ks 998/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser nedanstående upphandlande myndigheters (nedan kallad UM) behov av El-material och ljuskällor.
Upphandlande myndigheter: Organisationsnummer:
Arboga kommun 212000-2122
Arboga vatten och avlopp AB 559210-6347
Askersunds kommun 212000-1983
Karlskoga kommun 212000-1991
Kumla kommun 212000-1975
Kungsörs kommun 212000-2056
Köpings kommun 212000-2114
Lekebergs kommun 212000-2981
Lindesbergs kommun 212000-2015
Örebro kommun 212000-1967