645273-2021 - ÄndringSverige-Kristinehamn: Arbetskläder för män
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbets/skyddskläder
Referensnummer: Ks/2021:262
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18110000 Arbetskläder för män
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbets/skyddskläder för utomhusbruk.
Omfattning