645275-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Satellitkommunikationsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
M3T – Taktisk transmission terminaler
Referensnummer: 23FMVU9055
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32531000 Satellitkommunikationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
satellitterminaler för taktiskt användande