2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVB barn och unga 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: HVB barn och unga 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hvb barn och unga 2026
Beskrivning: Hvb barn och unga 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
Intern identifierare: 1778844-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Behandling
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1779317-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Utredning
Intern identifierare: 1780113-2