See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transkraniell magnetstimuleringsutrustning (TMS)
Beskrivning: Denna upphandling avser köp av utrustning och förbrukning för repetitiv Transkraniell MagnetStimulering (rTMS) som ska användas för behandling av medelsvår till svår depression av vuxna patienter vid VO Vuxenpsykiatri, Skånes Universitetssjukhus, SUS i Malmö.
Intern identifierare: 2023-O000043
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000