645468-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – 24-0202_Bryggeri Liseberg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel24-0202_Bryggeri Liseberg
BeskrivningLiseberg genomför ramavtalsupphandling av bryggerivaror att omfatta öl, vatten och julmust.
Intern identifierare24/13
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRamavtal Bryggeri Liseberg