2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckt kalk
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå Miljöresurs AB behov av släckt kalk till vattenreningsverken.
Intern identifierare: KLF 2024/2036
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24213000 Släckt kalk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Släckt kalk