2. Förfarande
Förfarande
Titel: SAS programvara och support
Beskrivning: Leverera SAS programvara och support
Intern identifierare: SCB2024/494
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000