See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snitthjälp av paraffinklossar
Beskrivning: Upphandlingen avser att snitta paraffinklossar åt Västra Götalandsregionen.
Intern identifierare: RS 2024-01229
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs som en Enstegsupphandling, en icke direktivstyrd annonspliktig upphandling enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling 19 kap LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan