2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektverktyg för entreprenader
Beskrivning: Upphandling av projektverktyg för entreprenader.
Intern identifierare: KS 553/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72263000 Programimplementation
Ytterligare klassificering (cpv): 48331000 Programvara för projektledning, 72253200 Stödtjänster för system, 72267100 Underhåll av IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000