Huvudsaklig verksamhet Allmänna offentliga tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Lokalvård VärmdöBostäder AB
Referensnummer: 20/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Intresserade anbudsgivare inbjuds att lämna anbud gällande VärmdöBostäder AB org nr: 556476-2176 behov av löpande städning av trapphus med tillhörande tilläggstjänster så som fönsterputs, golvvård, storstädning mm.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen