645697-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Monteringshus
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyresmoduler
Referensnummer: FN 2022/00183-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211000 Monteringshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Västerås stad avser upphandla ramavtal för hyresmoduler, 26 000 000