Linnéuniversitetet har, inom projektet ”Ledarskap och entreprenörskap i Småland” som drivs inom Centrum för ledarskap i Småland, behov av en vetenskapsjournalist/innehållsredaktör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79550000 Maskinskrivning, ordbehandling och desktop publishing-tjänster, 79552000 Ordbehandling, 92312213 Teknisk textproduktion, 92400000 Nyhetsbyråtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen