645854-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning – Reparation och service av storköksutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation och service av storköksutrustning
BeskrivningUpphandling av reparation och service av storköksutrustning. Syftet med upphandlingen är tillgodose Mölndals stads löpande behov av felsökning, reparation, funktionskontroll, utbyte samt tillhandahållande av reservdelar/materiel och service av storköksutrustning som inte omfattas av garantiservice samt flytt av maskiner mellan objekt.
Intern identifierareKS 577/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50880000 Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000