645860-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – TI 2025-1021 Livsmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1021 Livsmedel
BeskrivningLivsmedelsgrossist till Katrineholm och Vingåkers kommun.
Intern identifierare25/13
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000