64596-2021 - ResultatSverige-Malmö: Omflyttning av personal
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Outplacementtjänster
Referensnummer: GRF-2020-23014
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79613000 Omflyttning av personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Grundskoleförvaltningen i Malmö stad inbjuder intressenter till anbudsgivning avseende outplacementtjänster medarbetare och chefer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling, 79611000 Jobbsökningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen