646169-2022 - ResultatSverige-Johanneshov: Utvärderingskonsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Analys- och utvärderingstjänster
Referensnummer: 09380/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem (DIS) för analys-och utvärderingstjänster.
Anbudsområde 1: Analystjänster med enkäter och tillgång till paneler
Anbudsområde 2: Analystjänster med kvantitativa och kvalitativa analyser
Anbudsområde 3: Utvärderingstjänster
Efterannons avser tilldelning av kontrakt inom aktuellt DIS, anbudsområde 3 Utvärderingstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
73110000 Forskning, 73210000 Forskningsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Efterannons avser tilldelning av kontrakt från aktuellt DIS.