646207-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – ID-band
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelID-band
BeskrivningUpphandlingen avser ID-band för identifiering av patienter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelID-band i färg
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelID-band för barn
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelID-band för mor och barn
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelID-band för vuxna
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelID-band för utskrift A4
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:5