2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvåfackssopbil
Beskrivning: Upphandling av en treaxlig, tvåfackssopbil, med leverans till Kretslopp Sydost. Fabriksny, kärltömmande baklastare med biogasdrift (CNG), elektronisk kärlregistrering och fordonsdator. Service på påbyggnaden under 84 månader från leveransdatum.
Intern identifierare: 24KSRR47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000