Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning till fordon samt montering
Referensnummer: 66/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39122100 Skåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar inköp och montering av serviceinredningar som skåp, hyllor etc till skåpbilar. Leverantören ska kunna tillhandahålla ett brett sortiment av inredning till fordon. Vid behov ska Leverantören leverera produkter halvmonterade. Med halvmonterat avser Beställaren att produkten levereras monterad och inte i delar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 39141100 Skåp och hyllor, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen