646337-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Fjärrvärmeledningar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fjärrvärme- och fjärrkylarör och skarvningstjänster
Referensnummer: 22/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44163120 Fjärrvärmeledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning....