See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av broar
Beskrivning: Drift och underhåll av broar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93908:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45262300 Betongarbeten, 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten, 45233144 Anläggningsarbeten för övergångsbroar, 45233100 Anläggning av huvudvägar och andra vägar, 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk
Optioner:
Beskrivning av alternativen: förlängning