646619-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Räkenskapsrevision
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRäkenskapsrevision
BeskrivningSe underlag
Intern identifierare2025-O002553
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter
Beskrivningse underlag
Intern identifierare1947666-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation
Intern identifierare1947669-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPris
Intern identifierare1947704-2