64665-2019 - ResultatSverige-Lidköping: Datortillbehör
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Datatillbehör
Referensnummer: 2018-32
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30237200 Datortillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunerna Essunga, Grästorp, Götene, Lidköping, Skara och Vara upphandlar datatillbehör på ramavtal.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara köparen tillhanda senast
26.2.2019 23:59
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner, 30192113 Bläckpatroner, 30237270 Datorväskor, 30237300 Datormateriel, 30237400 Tillbehör för datainmatning, 30237410 Datormus, 30237460 Tangentbord till datorer, 32342000 Högtalare, 32342100 Hörlurar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen