646709-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (3505) Översiktliga undersökningar i Jönköpings län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: (3505) Översiktliga undersökningar i Jönköpings län
Beskrivning: Översiktliga undersökningar av 5 bangårdar i Jönköpings län
Intern identifierare: KOM-416168
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (3505) Översiktliga undersökningar i Jönköpings län