646808-2025 - Resultat
Sverige – Mobila byggnader och modulbyggnader – Ramavtal för hyra av moduluppställningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för hyra av moduluppställningar
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för hyra av moduluppställningar.
Intern identifierareSPF2025-014
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45213150 Byggnation av kontorsbyggnad, 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal för hyra av moduluppställningar