646837-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rullstolar – Manuell rullstol allround låg transportvikt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelManuell rullstol allround låg transportvikt
BeskrivningBakhjulsdriven manuell allroundrullstol med låg transportvikt, framför allt för förskrivning till patient.
Intern identifierareRS 2025-04025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193120 Rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000