64686-2021 - ResultatSverige-Jönköping: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeriförmedlare Jönköpings Länstrafik
Referensnummer: RJL 2020/2078
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tryckeriförmedlare till Jönköpings Länstrafik. Tryckeriförmedlaren ska utföra uppdrag så som stripa bussar/tåg in- och utvändigt, montera dekaler, sätta upp affischer samt övriga tryckeritjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79810000 Tryckning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen