Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Foundation
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Invitation to qualify to tender
Referensnummer: 21/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
The Stockholm Environment Institute is looking for a provider that will support the next phase of delivery of the Trase Finance project, including further development and maintenance of the Trase Finance platform (www.trase.finance), engagement with users and multipliers, and related research and analysis.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72212460 Programvaruutvecklingstjänster för analys, forskning, matematik eller prognos, 72212461 Programvaruutvecklingstjänster för analys eller forskning, 72250000 System- och stödtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen