Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Onlinebyråtjänster
Referensnummer: 2020/002661
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsmiljöverket bjuder in leverantörer att lämna anbud för onlinebyråtjänster. Vi avser teckna avtal med en leverantör med gedigen erfarenhet av att arbeta med digital kommunikation, digitalt innehåll och digitala tjänster utifrån målgruppernas behov.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen