Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster Glasmästeri
Referensnummer: 19-181-81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45440000 Målning och glassättning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av hantverkstjänster inom område Glasmästeri till Gislaved kommun och Gisletorp Lokaler AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Prisuppgift för kategori Glasmäster Område 1 Gislaved Hestra Ås
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45440000 Målning och glassättning, 50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Prisuppgift för kategori LGlasmästeri Område 2 Anderstorp Reftele Ås
Del nr: 2
Prisuppgift för kategori Glasmästeri Område 3 Smålandsstenar Skeppshult Burseryd Broaryd
Del nr: 3